ESİR BAŞKANI KURTARMA (PRESİDENT RESCUE) (TÜRKPRO) XML

ESİR BAŞKANI KURTARMA (PRESİDENT RESCUE) (TÜRKPRO) XML

ESİR BAŞKANI KURTARMA (PRESİDENT RESCUE) (TÜRKPRO) XML Review
About Our Reviews
Our authors thoroughly test all mods and strictly follow the rules: minimum of 5 hours of gameplay, code review, the impact of the mod on gameplay quality.
If you have something to say about this modification and make own review - write us. We are looking for talanted mod critics!
Contact us
VİDEO ÇEKECEKLERDEN TEK İSTEDİĞİM MOD LİNKİNİ PAYLAŞMALARI. ÇÜNKÜ ÇOK EMEK VERİYORUZ EMEĞİMİZİN KARŞILIĞINI ALMAK İSTİYORUM. !!! İYİ OYUNLAR !!!

KONU:Başkan korumasıyla gezisinden gelirken yolda mafia tarafından kaçırıldı ve biri müdahale etmezse öldürecekler.

BİLGİ:MODU GECE OYNAYIN VE POLİSLERİ KAPATMAYI UNUTMAYIN (GEREKLİ)

GTA 5 harita yamalarını kurmak için öncelikle Map Editor programını bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Map Editor Program LİNKİ https://www.gta5-mods.com/scripts/map-editor

İndirmiş olduğunuz rarlı dosyanın içerisin den çıkan dosyayı oyunun kurulu olduğu dosyanın içine scripts adlı klasör oluşturup atınız . sonra ESİR BAŞKANI KURTARMA.XML dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atınız.

Oyuna girdikten sonra F7 tuşu ile map editoru açınız ve Load maps bölümünden file chooser bölümüne gelip ESİR BAŞKANI KURTARMA.XML seçiniz biraz bekleyin loading bittikten sonra oynamaya başlayabilirsiniz.

not:Map editör için gerekenler=scripts hook V http://gtaforums.com/topic/788343-script-hook-v/ ScriptHookV.Net2.3: http://link.tl/PRFF
Eğer oyun açılmaz veya güncelleme isterse no launcher dosyasını indirip gtanın kurulu olduğu yere atıp oyunu açıcağınızda o no launcher dosyasına sağ tık yönetci olarak çalıştır deyip oyuna giriş yapın. detaylı video için kanalımda kurulum videosu var diğer modlarım ile aynı işlemler gerekmektedir video link: https://www.youtube.com/watch?v=TcdnF5c7kus&t=84s
NO LAUNCHER LİNK: https://tr.gta5-mods.com/tools/no-gtavlauncher

yeni modlar atmaya devam edeceğim. !!! İYİ OYUNLAR !!!
Show Full Description

Included vehicle categories

Related Maps Modifications